Nabídka práce | Rodos s.r.o.

česky english

Nacházíte se zde: www.rodos.cz  » CZ  » KARIÉRA  » Nabídka práce

Nabídka práce

 Aktuálně hledáme kolegy na tyto pozice:

Pracovník do výroby se zaměřením na seřizování lisů a údržbu forem

   TŘÍSMĚNNÝ PROVOZ - VÍKENDY VOLNÉ

Náplň práce:

-  údržba a seřizování lisů
-  výměna forem
-  spouštění výroby jednotlivých výrobků
-  dohled v průběhu výroby
-  čištění a údržba forem
-  asistence při nasazování forem na lis
-  případně asistence při rozjezdu
-  řešení problémů na formě během výroby

Požadujeme:

-  PRÁCE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY
-  SOU/SŠ technického směru
-  týmovou spolupráci
-  technické myšlení a manuální zručnost

Nabízíme:

- zaškolení na obsluhu lisů, školení na vysokozdvižný vozík a další potřebná školení
- příplatek na dopravu od 20km
- 13 plat
- zvýhodněné stravování
- věrnostní odměny
- dobrý rodinný kolektiv
- po zapracování – smlouva na dobu neurčitou

  Technolog do lisovny termosetických plastů

  RANNÍ SMĚNA

- vytváření technologických postupů ve výrobním procesu, vypracování technické dokumentace, zavádění do praxe
- rozjíždění nové výroby
- řešit a odstraňovat problémy vzniklé ve výrobě
- vedení příslušné technické dokumentace a dokumentace řízení jakosti
- zvyšování jakosti výrobků a efektivnosti výroby
- kontrolování dodržování technologických postupů

Požadujeme:

- zkušenost se seřizováním technologických zařízení
- komunikativní znalost AJ
- znalost technologických postupů a technické dokumentace
- technické myšlení, flexibilita, samostatnost, proaktivní přístup
- práce na PC (excel pokročilý uživatel)

Nabízíme:

- 13 plat

 Zajímavé platové ohodnocení. Možnost seberealizace a prosazování nápadů a změn na zlepšování. Práci na projektech pro světové výrobce – Siemens, ABB, Miele, OEZ, Mersen, atd..

Spoluúčast na rozhodování o technickém řešení. Možnost uplatnit jazykové znalosti při jednání se zástupci zákazníka. Dobrý rodinný kolektiv. Firemní benefity. Volné víkendy.

Kontakt telefon - 566 524 959, mobil - 724 871 591,  e-mail - dolezalova@rodos.cz

NAŠI PARTNEŘI

OUR PARTNERS

OEZA   Siemens Mersen

RODOS

RODOS kovo, s.r.o.

Zahradní 993
Velké Meziříčí 594 01
Czech Republic

telefon  +420 566 524 959

e-mail  pacal@rodos.cz

www  www.rodos.cz